Beebiraamat – talleta kõik esimesed mälestused raamatusse

Tänastel beebidel on tulevikus hindamatu võimalus näha ja meenutada enda beebiiga. Piltide ning videote tegemine igast esimesest sammust on lihtsam kui kunagi varem. Beebi ootusajal ning esimesel eluaastal on palju hetki, mida mäletada ning kuigi nendes sees olles tundub, et neid hetki ei unusta kunagi, siis ajajooksul paratamatult mälestustes tuhmub veidi see, kuna täpselt midagi juhtus. Beebiraamat aitab kõik need mälestused ühte kohta kirja panna, alustades esimestest arstivisiitidest ning raseduse kulgemisest, sünnitusest, esimeste oskuste arenemisest esimeste tähtpäevadeni (emadepäev, isadepäev, esimesed jõulud, aastavahetus), esimeste sõnadeni.

Kui ma oma beebit ootasin, siis veetsin ma päris arvestatava aja raamatupoodides seda õiget beebiraamatut otsides. Kuna mulle on alati meeldinud beebiraamatute mõte, on ju beebiraamat oma olemuselt märkmik, mida täites tekib enda lapse elu alguse kohta armas raamat, siis tõele au andes olen ma ka varasemalt selle poeriiuliga palju tutvust teinud, otsides sobivat raamatut katsikukingituseks lähedaste beebidele. Põhjus, miks mul nende riiulite ees alati nii palju aega kulus, oli lihtne – ma lihtsalt ei leidnud seda ühte ja õiget, mis oleks selline, kus ükski leht ei jääks täitmata, sest need pühad/kombed pole Eestis väga levinud või vastupidi, mõni leht kippus puudu olema, kasvõi oma enda mõtete ja tähelepanekute lisamiseks. Minu enda eelistus oli veel ka leida raamat, mis oleks värvuselt neutraalne, sobides nii poisile kui tüdrukule.

Esimeste Sammude e-poe kasvades ma olin kindel, et tahan ka siin Sulle pakkuda beebiraamatut, sest see lihtsalt on minu jaoks hindamatu mälestusese lapse esimesest eluaastast. Piltlikult öeldes olin ma tagasi raamaturiiuli ees püüdes leida seda õiget. Ning siis leidsin ma, et vahepeal on ilmunud Eesti autori Teily Allase Beebiraamat. Sarnaselt minule ei leidnud ka Teily seda õiget beebiraamatut, mida täita, millest sündis idee luua ise beebiraamat. Kui ma esimest korda nägin Teily poolt valminud beebiraamatut, tundsin ma koheselt ära, et see, millega ta hakkama sai, on imeline. Kogu raamatu sisu on läbi mõeldud ning lisaks on lõpus tühjad lehed enda mõtete, mälestuste ja märkuste kirjutamiseks. Beebiraamatu välimus on pastelsetes toonides, sobides nii poisile kui tüdrukule ning on oma lihtsuses siiski nii armsalt lapselik. Lisaks sisu ja värvivalikule on selle beebiraamatu puhul näha, et ka kõik muud detailid on korralikult läbimõeldud – raamatu lehed on mõnusalt tugevad ning mis peamine, need pole libedad, iga sõna kirjutamise järel ei ole vajadust oodata kannatlikult pastaka kuivamist. Tänaseks on Teily Beebiraamat meil Esimeste Sammude poes juba mõnda aega müügil olnud ning igati õigustatult, meie imearmsad kliendid on selle suurepäraselt vastu võtnud.

Kui Sa endiselt pole veendunud, kas Teily Allase Beebiraamat on see õige raamat ka Sinu beebile, siis saad sellega enne ostu tutvuda, raamatu sisu saad vaadata SIIN.

OSTA SIIN

Lisa kommentaar