Karloova – esimesed mänguasjad lapsele

 

võlukeppMeie kõige lemmikumad tooted on need, mille puhul on näha, et need on valmistatud südamega ning iga detail on läbi mõeldud. Kui me nägime esimest korda Karloova mänguasju, siis olime koheselt vaimustuses. Kõik Karloova mänguasjad on valminud koostöös füsioterapeudiga, iga detail on läbi mõeldud olles maksimaalselt arendav ja turvaline samal ajal. Karloova toodete lihtne ja puhas disain mõjub mõnusalt värskendavalt kõigi nende erksavärviliste ja valjuhäälsete mänguasjade vahel.

Loe ka, kuidas Karloova tegijad ise oma tooteid tutvustavad:

Kõik Karloova tekstiilist tegelusasjad on valminud käsitööna Tartu südames, Karlova linnaosas. Lähtume tooteid luues eelkõige beebidest ja soovist iga tootega nende arengut toetada ning stimuleerida.

Karloova tekstiilist tegelusasjad toetavad lapse arengut tema esimesel eluaastal aidates läbi kujundite näha ruumilist maailma. Meie eesmärgiks on ergutada väikelapsi märkama detaile, et arendada ruumilist mõtlemist ja taju. Ruutudest, ristkülikutest, ringidest ja kolmnurkadest moodustub meid ümbritsev tuttav maailm, mille detaile on vaja ainult märgata! Karloova tegelusasjad on valmistatud seda põhimõtet silmas pidades ja nii on ka meie tegelustekkidel näha majakujutis ehk kodu, kus kõik alguse saab. Kõik esemed jutustavad koduga seotud lugusid ja annavad seeläbi loovuse arengule ja mängule hoogu.karloova padjad

Meile on oluline, et tooted oleksid lastele ohutud, seega on meie toodetel peal CE-vastavusmärgis, mis kinnitab, et mänguasi vastabkõigile kohaldatavatele Euroopa Liidu ohutuseeskirjadele. Meie kangad on kootud Eestis ning omavad GOTS sertifikaati ehk on ökoloogilisest puuvillast. Lisaks on väiksemate detailide juures kasutuses suurte rõivavabrikute tekstiiliülejäägid. Puidust elemendid on vahatatud spetsiaalse vahaga, mis on sobilik laste mänguasjadele (sülje ja närimiskindel).

Valmistame oma tegelusasju suure hoole ning armastusega ja koostöös laste füsioterapeudi Maarja Sädega. Kõik Karloova tegelusasjad on valminud Maarjaga tihedas koostöös ja tänu sellele on iga asi kindla funktsiooniga. Tegelusasjad arendavad Sinu beebi peenmotoorikat, silm – käsi – suu koordinatsiooni ning ergutavad nägemis – ja kuulmismeelt.

karloova logo

Tutvu toodetega

Lisa kommentaar