Orgaaniline beebi nahahooldustoodete sari Earth Friendly Baby

Earth Friendly Baby pakub kõiki beebile vajalikke hooldus ja kosmeetikatooteid, mis on tehtud kõrge kvaliteediga looduslikest koostisosadest, olles tervislik nii beebile kui kogu meie planeedile. Tooted on looduslikud, mis tähendab, et kõikides toodetes on kasutatud biolagunevaid orgaanilisi koostisosasid.

Kõik Earth Friendly Baby tooted sisaldavad üle 99% on loodusliku päritoluga koostisosi ja vähemalt 50% koostisosadest on orgaanilised. Nad ei sisalda sünteetilisi lõhna- ega värvaineid, parabeene, naatriumlaurüülsulfaati. Lisaks, ühtegi toodet ei ole testitud loomade peal ning need on sobilikud ka taimetoitlastel ja veganitel kasutamiseks, välja arvatud nendel, kes ei kasuta mesilasvaha, mis sisaldub kreemides.

Earth Friendly Baby tootevalik on võitnud palju erinevaid rahvusvahelisi auhindu. Näiteks võitsid nad hiljuti Loved By Parents auhindade jagamisel nii kategooria „Best Organic Baby Care Product“ (parim orgaaniline beebihooldustoode) ja „The Best Ethical Product“ (parim eetiline toode). Samuti võitsid nad aastal 2014 kulla „Mother & Baby Awards“ auhinnagalal kategoorias „Best Baby Skincare Range“ (Parim beebi nahahooldustoodete valik). Nende tooted on atesteeritud looduslike ja orgaanilistena Ecocert Greenlife poolt, mis on suurim orgaaniliste sertifikaatide organisatsioon kogu maailmas.

Earth Friendly Baby bränd loodi aastal 1995, kui kolme lapse isa ei suutnud leida oma laste tundlikele nahale sobilikke kvaliteetseid, looduslikke ja orgaanilisi tooteid, mistõttu hakkas neid ise looma. Lansinoh Laboratories võttis firma üle aastal 2011, järgides edasi eetilisi põhimõtteid ning puhtusele ja looduslikkusele põhinemist.

Nüüd on Earth Friendly Baby tooted saadaval ka e-poes Esimesed Sammud, leiad need SIIT.

earth friendly baby

2 thoughts on “Orgaaniline beebi nahahooldustoodete sari Earth Friendly Baby

  1. Pingback: Orgaanilised nahahooldustooted | Lipsuke

  2. Pingback: Orgaanilised nahahooldustooted - Blog24

Lisa kommentaar