Seiklusministeeriumi käruralli 12.-27. september 2016

Oleme äärmiselt põnevil uue vahva ürituse üle, mida korraldab Seiklusministeerium Tallinnas. Käruralli on midagi, milles oleksime suurima rõõmuga ka ise osalenud, et leida jalutuskäikudele lisaeesmärke, avastada uusi radasid ning ka väike sportlik võistlusmoment annab igapäevaellu põnevalt värvi juurde. Ning kuna üritus tõepoolest tundub niivõrd vahva, siis omapoolsed kingitused auhinnakottidesse paneb välja ka Esimesed Sammud.

Toome siinkohal ka ürituse juhendi:

käruralli

Seiklusministeerium alustab sügist uudse põneva üritusega – nimelt on plaanis septembri keskpaigast start anda sellisele võistlusele nagu “Seiklusministeeriumi käruralli”. Üritus on kõigile TASUTA!

Üritus on mõeldud emadele-isadele, kes liiguvad ringi vankriga. Et eesmärgitut kulgemist põnevamaks teha, pakumegi välja ürituse, mis kestab kaks nädalat ja paneb Sind avastama Tallinna erinevaid paiku. Iga päev saad liigelda oma vankriga erinevas Tallinna piirkonnas. Kõik punktid on paigutatud nii, et samas piirkonnas oleks mõnus ka pärast ärevat võistlusmomenti teha üks tore perekondlik jalutuskäik.

Võistlus toimub 12.09.2016-27.09.2016. Võistlusel on 14 punkti ja iga päev kell 10:00 avaneb Seiklusministeeriumi lehel pilt ühest punktist. Eesmärk on tuvastada asukoht ja jõuda punkti võimalikult ruttu ning teha sarnane pilt oma vankriga. Lisaks on vaja igal osalejal mõelda oma meeskonna nimi ning mingil moel lisada see oma igale fotole (nt joonistada paberile ja asetada foto tegemisel käru peale). Pilt tuleb võimalikult ruttu saata Seiklusministeeriumile.

Täpsemalt loe ürituse kohta http://www.seiklusministeerium.ee/karuralli-registreerimine/

Lisa kommentaar