Käesolevad tellimistingimused kehtivad ostu-müügilepingutele (edaspidi leping), mis sõlmitakse interneti-kaupluses Esimesed sammud (www.esimesedsammud.ee) kaupa telliva isiku (edaspidi ostja) ning Zimbe OÜ (edaspidi müüja) vahel. Ostu-müügileping loetakse sõlmituks, kui tellimus on edastatud Tellija poolt ja tellimuse kinnitus/arve on saadetud kliendi e-meili aadressile. Teie poolt esitatud andmed on konfidentsiaalsed ja neid ei edastata kolmandatele osapooltele (välja arvatud seaduses ettenähtud korras).

Ostu sooritamise ning makse tasumisega kinnitab Tellija, et on tutvunud tellimistingimustega.

Tasumine toimub kas koheselt pangalingi kaudu või hiljem arve alusel.
Tasudes arve alusel, siis juhul kui makset ei laeku 3 tööpäeva jooksul, on õigus müüjal tellimus tühistada. See ei kehti erikokkulepete puhul.

Esimesedsammud.ee jätab endale õiguse muuta ja täiendada hindasid ilma etteteatamata. Juba vormistatud tellimused täidetakse tellimisaegse hinnakirja alusel. Toodud hindades sisaldub käibemaks.
Hindadele lisandub transpordikulu.

Kui makse on laekunud, siis täidetakse tellimus laos olemas olevate toodete puhul esimesel võimalusel. Laos kohapeal olemas olevate toodete puhul postitame 99% tellimuste puhul kas samal või makse laekumisele järgneval tööpäeval, kõige hiljemalt 3 tööpäeva jooksul kui tellimuse kinnitusel või toote kirjelduses pole öeldud teisiti. Tellimisega toodete tarneaeg on toodud toote kirjelduses ning nähtav ka tellimust kinnitades ostukorvis ja kassas. Tellimus täidetakse vastavalt kõige pikema tellimuses oleva toote tarneajale.
Kui tarnes peaks tulema viivitusi, anname koheselt teada!

Tellimuse saatmine toimub Itella Smartpost ja Omniva pakiautomaatidega, Omniva postkontoritesse ja DPD kulleriga. Kauba tõrgeteta kohale jõudmiseks palun kontrollige tellimust tehes telefoninumbri ja soovitud tarneviisi õigsust.

Kui Teie poolt tellitud toode on laost otsa saanud, võetakse Teiega esimesel võimalusel ühendust, et edasised toimingud kokku leppida.

Kui kaubal esineb mingi puudus või on toote seisukord halvenenud transpordiga, palun teavitage meid kohe telefonitsi või e-mailiga.

Toodetele kehtib pretensioonide esitamise tähtaeg seaduses (VÕS) ettenähtud korras. Pretensioonide esitamise tähtaeg kehtib ainult koos ostuarvega (ostuarve saadetakse automaatselt Teie e-mailile, soovitav on arve välja trükkida ja alles hoida) ja ei kehti juhul, kui kauba puudus on tingitud toote valest kasutamisest, hooldusjuhendi eiramisest või toote kulumisest. Kaubal puuduse ilmnemisel palume lõpetada kauba kasutamise.

Kauba tagastamisõigus on 14 päeva. Lepingust taganemiseks tuleks teil saata kirjalikult vastavasisuline vabas vormis avaldus, milles on välja toodud kõik vajalikud andmed (Teie andmed – nimi, telefoninumber, e-mail; ostuarve number ja kuupäev; kauba kätte saamise kuupäev; tagastatava toote andmed – nimetus, ostusumma, tagastamise põhjus).
Toode peab olema originaalpakendis ning ei tohi olla kasutatud.
Raha tagastatud kauba eest kantakse kliendi arveldusarvele esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva peale kauba tagasi jõudmist müüjale. Samuti lepivad Tellija ja Müüja käesolevaga kokku, et kauba tagastamisega seotud kulutused on seadusega sätestatud piirides kauba tagastaja kanda. Kui tagastamisele kuuluv kaup on halvenenud, tuleb Tellijal hüvitada asja väärtuse vähenemine.

Lisaks käesolevatele tellimistingimustele ning ostu-müügilepingutele kohaldatakse Eesti Vabariigis vastuvõetud seadusi. (VÕS, Tarbijakaitseseadus).

Lisainfot nii tellimuste kui ka toodete kohta saab aadressil info@esimesedsammud.ee ja telefonil 5261757 . Telefonile vastame E-R 10-17, e-mailidele esimesel võimalusel, hiljemalt 1 tööpäeva jooksul.
NB! Kui tootel ei ole kaasas kasutusjuhend, palun võtke enne toote kasutamist meiega ühendust!