Mis on toidutuub?

Toidutuub on lihtne ja mugav võimalus lapsele kõikjal kodus valmistatud toidu pakkumiseks. Valmista püree või smuuti, täida toidutuub avades selle alumisest otsast ning pista kas sügavkülmikusse , tarvita kohe või võta kodust väljudes kaasa. Pärast kasutust loputa puhtaks kas jooksva vee all või nõudepesumasinas ning tuub on valmis uueks kasutuseks!

TOIDUTUUB ON:

  • Korduvkasutatav – üks tuub kestab vähemalt 50 kasutuskorda!
  • Vastupidav – tuubi sulgemiseks on topelt minigrip kinnitus (tuub avaneb alumisest otsast toidu hõlpsaks lisamiseks).
  • Turvaline – tuub on valmistatud BPA, PVC ja ftalaatide vabast plastikust, tuubil on suur kork.
  • Sügavkülmutatav – saad korraga valmistada suurema koguse püreed ning tuubid sügavkülmutada! Ühte tuubi mahub u 140 ml püreed.
  • Nõudepesumasinas pestav.
  • Lihtsasti puhastatav – toidutuubil pole sees ühtegi nurka, kõik on nurgad on tehtud ümaraks, et vältida toidu nurka kogunemist, mis teeks puhastamise keerulisemaks.

Toidu lisamiseks eemalda kork ja puhu tuubi sisse. See teeb toidu lisamise kergemaks. Sulge kork ning ava tuub allosast (tuub avaneb ja kinnitatakse tugeva topelt mingrip kinnitusega). Täida tuub kas lusikaga või lehtriga. Soojenda tuubis toit enne söömist kuumas veekausis. Loputa enne nõudepesumasinasse asetamist veega toidujäägid välja.

NB! Kork ei ole mänguasi! Ära soojenda tuubi mikrolaineahjus ega keevas vees. Lase lapsel süüa vaid täiskasvanu järelvalve all. Enne esimest kasutamist pese toidutuub sooja veega läbi.

Kuidas sündis toidutuub?

Toidutuub tekkis vajadusest pakkuda oma lapsele kodus valmistatud toitu ka kodust väljas olles. Alati on võimalik küll toitu kaasa võtta ka karbikestega ning siis lusikaga sööta, ent tuubist söömine läheb kiiremini, mugavamalt ja ka oluliselt puhtamalt. Korduvkasutatavad ja isetäidetavad toidutuubid on ideaalne võimalus selle probleemi lahedamiseks. Eestis ei ole korduvkasutatavad toidutuubid veel väga levinud, päris oma, eestikeelset ning kõikidele Esimeste Sammude poolt seatud tingimustele vastavat toidutuubi me ei leidnud ning kuigi mujal maailmas on tuube igasuguseid, siis otsustasime ikkagi ette võtta selle päris oma toidutuubi loomise.

Katsetatud sai palju – erinevaid kujundusi, kujusid, suuruseid, tuubi enda materjale, korke, minigrip kinnitusi, tehaseid jne. Kõik selle nimel, et luua see õige toidutuub, mis on mugav kasutada, lihtne puhastada ja mis kõige olulisem – nii turvaline kui vähegi võimalik. Mitte üheski omaduses ei soovinud me grammigi allahindlust teha. Ning nüüd tundub, et pärast pikki unetuid öid, uurimistöid, ümber kujundamist ning erinevate näidiste katsetamist on toidutuub valmis!

Toidutuub on BPA, PVC ja lateksi vabast materjalist. Toidutuub on toodetud Hiinas vastavalt Esimeste Sammude poolt esitatud nõudmistele, tehas sai valitud pärast pikki võrdlusi, erinevate tehaste näidiste katsetamist. Meie toidutuub vastab kõikidele Euroopa Liidu nõuetele, samuti on Toidutuub läbinud edukalt mitmeid teste veendumaks materjali nõuetele vastavust.

Klientide tagasiside:

Riina O: Tere!☺Pakk käest tegin lapsele sinna kaalika ja porgandi püreed!!Ja minu arust väga mugavad ja lapsel endal väga hea käes hoida neid☺Meie väga rahul!!

toidutuubid
Osta siin!